Ochrana osobních údajů

pro, 25 2023

Napsal : Jaroslav Kubišta

Ochrana osobních údajů a zpracování dat

V souladu s nařízením GDPR (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů) se Studio S Avec zavazuje chránit soukromí svých klientů a zabezpečit jejich osobní údaje. Na této stránce Vám poskytneme informace o tom, jaké osobní údaje sbíráme, jak jim zacházíme a jaká máte v souvislosti s těmito údaji práva. Společnost bere zásady ochrany osobních údajů velmi vážně a veškerá data jsou zpracovávána s nejvyšší možnou mírou zodpovědnosti a bezpečnosti.

Osobní údaje, které shromažďujeme, zahrnují například Vaše jméno, kontaktní údaje, historii objednávek a interakce s naší webovou stránkou. Tato data jsou shromažďována za účelem poskytování a zlepšování našich služeb, komunikace s klienty, objednávání služeb a případného marketingu. Veškerá shromažďovaná osobní data jsou uchovávána v souladu s platnými právními předpisy a nařízeními. Užíváme nejmodernější technologické a organizační bezpečnostní opatření, aby byla zajištěna ochrana těchto informací proti neoprávněnému přístupu, ztrátě nebo poškození.

Vaše práva v rámci GDPR

Jako subjekt údajů máte řadu práv, která vám zákon dává. Máte právo na přístup k svým osobním údajům, právo požádat o jejich opravu či výmaz, právo na omezení zpracování, právo na přenositelnost údajů a právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů. Pokud máte pocit, že nedochází ke správnému zacházení s vašimi údaji, máte právo podat stížnost u dozorového úřadu. Tyto požadavky můžete uplatnit prostřednictvím kontaktních údajů, které naleznete níže. Pro stížnosti nebo dotazy v souvislosti s ochranou osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na e-mailovou adresu [email protected].

Kontaktní údaje provozovatele

Studio S Avec, které je provozováno pánem Jaroslavem Kubištou, bere své závazky ohledně ochrany osobních údajů s maximální vážností. Pro jakékoliv dotazy nebo požadavky spojené s osobními údaji můžete kontaktovat náš zákaznický servis na následující adresu:

Mendelova univerzita v Brně Zemědělská 1 613 00 Brno Česká republika
Pro komunikaci ohledně osobních údajů můžete využít také e-mailový kontakt: [email protected].

Napsat komentář

© 2024. Všechna práva vyhrazena.