Obchodní podmínky

pro, 25 2023

Napsal : Jaroslav Kubišta

Úvod

Vítejte na stránkách Studio S Avec - Masážní Oáza. Tato stránka Obchodních podmínek slouží k vyjasnění práv a povinností mezi námi, provozovatelem masážního salonu Studio S Avec, a vámi, našimi klienty. Před využitím našich služeb a rezervací termínu je nezbytné se seznámit s těmito podmínkami, které popisují pravidla užívání našich služeb, zásady ochrany osobních údajů, storno podmínky a další důležité informace týkající se našeho poskytovaného servisu. Prosíme vás, abyste si Obchodní podmínky přečetli pozorně a důkladně, neboť jejich akceptací souhlasíte s jejich výhradní aplikací na veškeré služby poskytované naším studiem.

Rezervační systém a služby

Naše služby jsou klientům poskytovány prostřednictvím rezervačního systému dostupného na internetové adrese studiosavec.cz. Prostřednictvím tohoto systému se můžete pohodlně a rychle zaregistrovat, vybrat si z nabízených masáží a rezervovat si přesný termín. Všechny naše služby jsou poskytovány profesionálními maséry, kteří mají dlouhodobé zkušenosti s poskytováním relaxačních i terapeutických masáží. Dbáme na to, aby byla kvalita našich služeb na nejvyšší možné úrovni a aby naši zákazníci odcházeli vždy spokojeni a těšili se na další návštěvu našeho salonu.

Zrušení rezervace a storno podmínky

Zrušení rezervace je možné provést nejpozději 24 hodin před domluveným termínem bez jakéhokoli poplatku. Pokud však dojde ke zrušení později než 24 hodin před sjednaným termínem, bude vám účtován storno poplatek ve výši 50% ceny rezervované služby. V případě, že na rezervovanou službu nedojdete a nesdělíte nám to předem, bude vám účtován poplatek ve výši 100% ceny služby. Chápeme, že nečekané události mohou narušit vaše plány, avšak naše rezervační pravidla jsou založena na principu vzájemné důvěry a ohleduplnosti k naší práci a k časovému rozvrhu ostatních klientů.

Ochrana osobních údajů

Zavazujeme se chránit osobní údaje všech našich klientů v souladu s platnými zákony o ochraně osobních údajů. Při rezervaci služeb prostřednictvím našeho webu může být požadováno zadání vašich osobních údajů, jako jsou jméno, kontaktní informace a další nezbytné informace potřebné k zajištění služby. Tyto údaje jsou shromažďovány výlučně za účelem správy rezervace a poskytování našich služeb. Vaše údaje jsou uchovávány v bezpečí a není s nimi nakládáno žádným jiným způsobem, než je nutné pro uskutečnění služby a její úhradu.

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů nebo nejasností týkajících se našich Obchodních podmínek nás můžete kontaktovat přes email [email protected] nebo naše další kontaktní informace poskytované na našich webových stránkách. Náš masážní salon a provozovna je umístěna na adrese: Mendelova univerzita v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, Česká republika. Vaše případné návrhy a připomínky jsou vždy vítány, jelikož nám pomáhají zlepšovat kvalitu našich služeb a zákaznickou spokojenost.

Napsat komentář

© 2024. Všechna práva vyhrazena.